طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
وب سایت

بی همتا صنعت

100%
برای وب سایت خود پیش فاکتور ثبت کنید

توضیحاتی در رابطه با وب سایت بی همتا صنعت

سایت فروشگاهی ( عمده فروشی ) بی همتا صنعت جاودانه مربوط به شرکت بی همتا صنعت جاودانه از زیر مجموعه های سازمان اتکا وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح می باشد . این سایت در سال 1396 راه اندازی شده است و رسالت آن فروش محصولات آن شرکت به صورت عمده می باشد . شرکت طراحی سایت مرصاد وب مفتخر است تا این پروژه را در دست گرفته وهم اکنون در حال بروز رسانی روز به روز می باشد . از آنجا که این شرکت بزرگ که خود هلدینگ موارد غذایی و صنایع تبدیلی می باشد از گروه طراحی سایت شرکت مرصاد وب درخواست طراحی سایت شرکتی را نیز نموده است و این باعث افتخار ماست .

تکنولوژی های استفاده شده

Ajax
CSS3
jQuery
HTML5
PHP
MYSQL
Responsive
فارسی

از طراحی سایت بیشتر بدانید

Html5 استفاده تخصصی و اصولی از زبان HTML5 مهمترین فاکتور وب سایت خوب میباشد. اگر بخواهید وب سایت شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد باید از این زبان با بالاترین کیفیت استفاده شده باشد. مطمئن باشید ما تخصص این کار را داریم.

Css3 داشتن وب سایت زیبا کاملا حق شما میباشد. زبان CSS3 در ساختار طراحی میتواند این زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از عوامل بسیار مهم در سرعت لود وب سایت شما استفاده از این زبان میباشد.

JQuery داشتن حرکات بسیار زیبا و حتی انیمیشنی باعث جذاب شدن و پربازدید شدن وب سایت شما میگردد. این زبان میتواند با ارائه افکتهای بسیار جالب و کاربرپسند جلوه ای زیبا و عمیق را به وب سایت شما ببخشد.

PHP ما از بهترین و کاملترین زبان برنامه نویسی برای طراحی سایتتان استفاده نموده ایم. یزرگترین وب سایت ها در دنیا مانند فیسبوک توسط زبان PHP طراحی, پیاده سازی, و توسعه نموده اند. از ثبت نام تا جستجو های پیشرفته را در وب سایتتان از ما بخواهید.