طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت تخفیف : تخفیف شیرین ترین بخش خرید چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین برای ما ایرانیان می باشد . طبیعی است همه ما به دنبال کالای ارزان و با کیفیت هستیم و  همه این وقت را می گذارند تا به کالای ارزان و باکیفیت خود برسند ، حال اگر در فضای اینترنت باشد ، شرایط برای شما آسان تر خواهد بود کافی است با بستن مرورگر خود از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر رفته و از کالاهای آن سایت دیدن نمایید و همچنین از قیمت ها با خبر شوید .
چند سالی است سایت های تخفیف در بین عموم رواج پیدا کرده و دیگر نیاز نیست برای خرید کالای ارزان و با کیفیت زمان زیادی را صرف کنید و در شلوغی شهر به دنبال آن باشید کافیست با یک جستجوی ساده در فضای اینترنت به دنبال آنچه می گردید برسید و کالای خود را سفارش و در درب منزل تحویل بگیرید و سپس پول آن را پرداخت نمایید .
تنوع کالا در سایت های تخفیف می‌تواند نظر هر کاربری را به خود جلب کنند . دادن کوپن های تخفیف به کاربران می توانند جذاب باشد و مشتری را ترغیب به خرید کالا نمایند . همچنین موتورهای جستجو مانند گوگل از تنوع کالا استقبال می کنند و باعث می شود تا سایت شما را در نتایج خود بالاتر از رقیبان شما قرار دهند .
شرکت طراحی سایت مرصاد و به شما اطمینان می دهد با طراحی پنل کاربری بسیار خوب و با کیفیت عالی شما را در مدیریت هرچه بهتر و آسانتر سایت کمک نماید که با داشتن علم اندک در زمینه سایت و مدیریت وبسایت ، کنترل کامل روی وب سایت تخفیف شما را تضمین نماید .
یکی از سرویس های مهمی که در وب سایت های تخفیف باید لحاظ شود جستجوی پیشرفته آن است که کاربران آنلاین بتوانند به راحتی به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند . در صفحه نخست سایت با قرار دادن کالاهای تخفیف خورده با دسته بندی های بسیار منظم و همچنین زمان باقی مانده از تخفیف برای کاربران بسیار جذاب بوده و باعث شده به مراتب به سایت تخفیف شما سر زده و از امکانات بسیار زیاد وب سایت شما استفاده نمایند .
معمولا تجربه نشان میدهد که در یک وب سایت تخفیف و خرید گروهی میتوان چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه داد:
  1. طراحی صفحه وب  دسته بندی گروه ها و کالاها
  2. طراحی صفحه وب  تعریف پلن ها  مختلف تخفیف برای کاربران
  3. طراحی صفحه وب  معرفی محصولات به دوستان و دعوت از دوستان برای عضویت در سایت
  4. طراحی صفحه وب  امتیاز دهی به کاربران و تبدیل امتیاز کاربران به پول برای خرید از سایت
  5. طراحی صفحه وب  دادن کوپن تخفیف برای دادن انگیزه بیشتر به کاربران برای خریدهای بیشتر
از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت تخفیف گروهی دسترسی داشته باشید

شما هم اکنون می توانید از بخش پیش فاکتور سایت ما نسبت به راه اندازی وب سایت تخفیف خود اقدامات لازم را به عمل آورید و با ارسال امکانات درخواستی ما را یاری نمایید تا همکاران ما سایت شما را مورد بررسی قرار داده و در اولین فرصت با شما تماس داشته باشند 
شما می توانید از صفحه تماس با ما ، با شرکت طراحی سایت در تماس بوده و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره کافی را ببرید همچنین با مراجعه به صفحه پرسش و پاسخ به جواب خود برسید ما منتظر شما هستیم .