طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید

طراحی سایت جوملا : در دنیا دو نوع cms بین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار می باشند یکی مدیریت محتوای وردپرس  و دیگری جوملا می باشد.  هر کدام از این مدیریت محتوا ها معایب و مزایایی نسبت به دیگری دارند ما در سایت مرصاد وب در مورد هر کدام به صورت مفصل توضیح داده ایم. شما در طراحی سایت جوملا از امکانات فراوانی برخوردار خواهید بود، که همگی را در یک قالب آماده به صورت پکیج می توانید داشته باشید.

اصطلاح قالب آماده به این معناست قالب از نظر گرافیکی قبلا طراحی شده و در اختیار کاربر قرار داده می شودو دیگر نیاز نیست برای طراحی ظاهر سایت زمانی را سپری کنیم و در حقیقت برای مشتریانی مناسب می باشد که زمان زیادی برای طراحی سایت ندارند.  همیشه یک رقابت خاصی بین وردپرس و جوملا  بوده است که تا حد زیادی مدیریت محتوای وردپرس موفق تر عمل کرده است.

امروزه در کنار قالب های آماده چه وردپرس ، چه جوملا پلاگین ها و ماژولهای از قبل طراحی شده است که با نصب آن بر روی سایت به خواسته های خود برسید و هزینه کمتری را متقبل شوید. قالب های آماده بیشتر برای سایت های شرکتی و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد. ما پیشنهاد می کنیم برای ابتدای کار به جهت اینکه هزینه زیادی را متقبل نشوید از قالب های آماده استفاده کنید بعد از جواب گویی بر رسیدن به نتیجه دلخواه طراحی سایت اختصاصی را انتخاب نمایید.

مادر در شرکت طراحی سایت مرصاد وب  منتظر تماس شما عزیزان می باشیم کاملا صادقانه و شفاف به سوالات شما پاسخ دهیم به شما عرض خواهیم کرد که کدام نوع از سبک طراحی برای شما مفید واقع خواهد شد . البته در کنار تمامی این موارد که در بخش بالا به آن اشاره شد, یکی دیگر از مزایای داشتن وب سایت توسط قالب آماده جوملا, وجود داشتن افراد زیادی میباشد که با این سبک طراحی کاملا آشنایی دارند و شما میتوانید در مدت زمان بسیار کمتری فردی را پیدا نمایید که سایت شما را مدیریت نماید. 

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم تا در مورد مزایا و معایب طراحی سایت جوملا به شما عزیزان اطلاعات خوبی را داده باشیم. هم اکنون کارشناسان در شرکت طراحی سایت مرصاد وب آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در مورد این سبک طراحی میباشند و حتی در مورد راه ها و روش های دیگر طراحی سایت به شما عزیزان آگاهی خواهند داد.

شما برای شروع کار می توانید از شماره های تماس در بالای وب سایت و یا صفحه پیش فاکتور اقدامات اولیه خود را انجام دهید.