طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید

طراحی سایت خبری : حتماً شما هم جزء آن دسته از افراد می باشید که برای مطالعه مقاله و اخبار از فضای اینترنت استفاده می نمایید خوشبختانه در کشور ما ایران سایت های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می‌نمایند در کار خود بسیار موفق ظاهر شده اند. یکی از فاکتورهای بسیار مهم سایت خبری این است که به صورت لحظه‌ای اخبار و مقالات را انتشار دهد  و نسبت به رقبای خود عقب تر نباشد. یکی از مزیت های این نوع سایت ها تعداد کاربرانی هستند که از سایت خبری شما دیدن می نمایند و همین امر باعث شده تا زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و سایت شما در نتایج گوگل از رتبه بهتری برخوردار باشد.

یکی از مزیت های سایت های خبری که باید حتما لحاظ شود حالت رسپانسیو و یا واکنش گرا می باشد تا کاربران بتوانند از طریق گوشی های همراه خود از سایت خبری شما بهره کافی و لازم را ببرند . در زمان سفارش دقیقا میتوانید نوع خبری که میخواهید در وب سایت داشته باشید را مشخص نمایید مانند اخبار سیاسی, اخبار اجتماعی, اخبار حوادث, اخبار ورزشی, اخبار فرهنگی و هنری و ده ها موضوع خبری دیگر که میتوانید برای طراحی و پباده سازی آن برنامه ریزی نمایید.

در این مقاله ما میتوانیم قابلیت ها و مزایای بسیار زیادی را برای وب سایت های خبری برای شما خواننده عزیز بشمریم. به عنوان مثال قابلیت بسیار منحصر به فردی که تمامی مشتریان ما دوست دارند تا در وب سایت خبری خود داشته باشند قابلیت وجود RSS در وب سایت میباشد. این قابلیت به کاربران شما این امکان را میدهد تا اخبار روزانه و حتی دقیقه ای را بدون اینکه وارد سایت شما بشوند, به راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. 

البته تمامی این قابلیت ها و قابلیت ها بسیار زیاد دیگری که لیست کامل آنها را از همین صفحه میتوانید مشاهده نمایید, وجود کنترل پنل بسیار حرفه ای و زیبا با سطوح دسترسی مختلف میتواند نوید بخش وب سایت بسیار موفق را به شما بدهد. به عنوان مثال شاید شما دوست داشته باشید که افراد مختلف را برای مدیریت بخش های و سرویس ها مختلف خبری استخدام نمایید تا هر کدام از آنها به صورت مستقل بتوانند بخش مربوطه را بروز رسانی نمایند. بنابریان به شما توصیه مینماییم تا در محل شرکت مرصاد وب حضور داشته باشید تا از نمونه کنترل پنل هایی که کاملا اختصاصی هم طراحی و برنامه نویسی شده اند بازدید به عمل بیاورید.

مطمئننا طراحان شرکت مرصاد وب قابلیت بروزرسانی خودکار و قرار دادن اخبار حتی از وب سایت های دیگر را برای شما در وب سایت شما منظور خواهند نمود.
مطمئنا طراحی  وب سایت خبری و موفق بودن آن برای شما اعتبار جدیدی را به ارمغان می آورد و میتوانید از مزایای داشتن آن بهره چندانی ببرید.
موضوعاتی که در وب سایت خبری میتوانید داشته باشید عبارتند از:

- اخبار سیاسی که شامل          
 1. اخبار رهبری
 2. اخبار دولت
 3. اخبار مجلس
 4. اخبار سیاست خارجی و هسته ای
 5. اخبار احزاب و تشکل ها
 6. اخبار سایر حوزه ها

 

- اخبار اقتصادی که شامل        
 1. طراحی اخبار اقتصاد کلان
 2. طراحی اخبار انرژی
 3. طراحی اخبار بانک, بیمه, بورس
 4. طراحی اخبار امور زیر بنایی
 5. طراحی اخبار صنعت و معدن
 6. طراحی اخبار کشاورزی
 7. طراحی اخبار تجارت
 8. طراحی اخبار اشتغال و تعاون

 

- اخبار اجتماعی که شامل        
 1. اخبار بهداشت و رفاه
 2. اخبار حقوقی و قضایی
 3. اخبار زن و خانواده
 4. اخبار دفاعی و انتظامی

 

 - اخبار فرهنگی که شامل        
 1. طراحی اخبار میراث فرهنگی و گردشگری
 2. طراحی اخبار سینما و تئاتر و تلویزیون
 3. طراحی اخبار فرهنگ و ادب
 4. طراحی اخبار آموزش
 5. طراحی اخبار موسیقی
 6. طراحی اخبار معارف
 7. طراحی اخبار رسانه
 8. طراحی اخبار دانشگاه

 

- اخبار علمی         
 1. اخبار محیط زیست
 2. اخبار فناوری
 3. اخبار علوم
 4. اخبار جامعه اطلاعاتی
 5. اخبار پزشکی

 

- اخبار ورزشی که شامل           
 1. طراحی اخبار فوتبال و فوتسال
 2. طراحی اخبار توپ و تور
 3. طراحی اخبار کشتی و وزنه برداری
 4. طراحی اخبار ورزش های پایه
 5. طراحی اخبار ورزشهای رزمی
 6. طراحی اخبار ورزشهای راکتی
 7. طراحی اخبار مرزش بانوان
 8. طراحی اخبار نهادها

 

- اخبار بین المللی که شامل         
 1. اخبار آمریکا
 2. اخبار آفریقا
 3. اخبار اروپا
 4. اخبار آسیا و اقیانوسه
 5. اخبار خاورمیانه
 6. اخبار روابط خارجی

از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت خبری دسترسی داشته باشید

بنابراین شرکت مرصاد وب آمادگی کامل خود را در جهت طراحی و پیاده سازی وب سایت های خبری با انواع موضوعات مختلف را اعلام مینماید.
چنانچه هم اکنون تصمیم دارید تا تجربه آنلاین خوبی را برای تعیین جزئیات وب سایت خبری خود داشته باشید میتوانید از طریق همین لینک اقدام نمایید.