طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید

امروزه دیگر برای معروف شدن و به شهرت رسیدن کار سختی نیست با وجود فضای مجازی و اینترنت شما می توانید به شهرتی که دوست دارید برسید با ایجاد یک سایت زیبا و کاربر پسند این کار برای شما آسانتر خواهد شد خوب می دانید یک وب سایت رستوران و یا یک سایت کافی شاپ مکانی برای قرار گذاشتن و یا صرف قهوه و یا شام نیست شما با  طراحی یک سایت رستوران و یا کافی شاپ میتوانید کافی شاپ و یا رستوران خود را معرفی نمایید در حال حاضر بیشتر کاربران فضای مجازی و اینترنت را جوانان تشکیل می‌دهند و یکی از خصوصیات جوانان این است که به دنبال مکان های خوب و زیبا بگردند و با دوستان خود شبی را در آن مکانی که خود به دنبالش بودند به صرف قهوه و شام بپردازند.

چندی پیش برای خود بنده پیش آمد قرار بود با خانواده به یکی از رستوران های خارجی در تهران مراجعه کنیم و از غذای آن استفاده کنیم، از محل آن رستوران با خبر نبودیم  اما از وجود آن مطلع بودیم و می دانستیم چنین رستورانی در تهران وجود دارد اما با جستجویی ساده در اینترنت توانستیم آن رستوران را پیدا کرده و با خانواده به آنجا مراجعت  نماییم حال اگر این رستوران خارجی اقدام به طراحی سایت رستوران خود نکرده بود امکان نداشت که آن را پیدا کنیم و همین می شد رستوران یکی از مشتریان خود را از دست بدهد.

در فضای مجازی رقابت بسیار سخت است فقط کسانی در اینترنت موفق ظاهر خواهد شد که برای خود یک سایت دست پاک کرده باشد سایتی که از نظر ظاهری و عملکرد در بهترین حالت باشد اگر تا کنون نسبت به طراحی سایت رستوران و کافی شاپ خود اقدام نکرده اید  فرصت را غنیمت شمرده نسبت به طراحی سایت رستوران و کافی شاپ خود اقدام نمایید و نگذارید تا رقیب های شما روز به روز از شما پیشی بگیرند و در کسب و کار خود موفق تر از شما عمل کنند.

خوشبختانه برای سایت های رستوران امکانات زیادی قابل طراحی می باشد برای مثال در  در طراحی سایت رستوران می توان از منوهای آنلاین استفاده نمود کاربران شما قبل از اینکه به رستوران شما قدم بگذارند از فهرست غذاهای شما مطلع شوند  و همچنین می توان از غذاها تصاویری را تهیه نمود و در سایت خود قرار دهید تا کاربران ظاهر غذاهای شما را نیز رویت کنند این قسمت برای کاربران بسیار بسیار جذاب می باشد.

یکی دیگر از امکانات و سرویس های را که می توان در طراحی سایت رستوران لحاظ نمود بخش رزرواسیون میباشد شما در این بخش به مشتریان خود کمک کرده اید که از طریق وب سایت شما میز و همینطور غذای که قرار است سفارش دهند برای شما ارسال شود تا در هنگام شلوغی رستوران شما به مشکل بر نخورند.

البته نباید فراموش شود بهینه سازی و سئو در طراحی سایت های رستوران بسیار حائز اهمیت است چراکه قرار گرفتن در نتایج اول گوگل شما را در کسب و کار موفق تر نشان خواهد داد. ما در زمان طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما در هر حوزه ای مخصوصا گروه رستوران و کافی شاپ و فست فود, تا جایی که امکان داشته باشد سعی مینماییم تا بالاترین استانداردها را در طراحی پیاده سازی نماییم تا زمانی که بخواهید برای سئو سایت خود اقدام نمایید مشکل چندانی وجود نداشته باشد.

در سایت رستوران می توان تمامی شعبات را به همراه آدرس و شماره تلفن لحاظ نمود و مشتریان شما به نزدیکترین شعب رستوران شما مراجعه نمایند . امروزه داشتن یک وب سایت برای کسب و کارهایی مانند رستوران دارها و کافی شاپ ها میتواند وجه رسمی تر را به آنها ببخشند. ما سعی مینماییم منوی اصلی و سر آشپز رستوران شما را با بهترین کیفیت و طراحی به مخاطبانتان ارائه نماییم تا این دسته از کاربران آنلاین ترغیب شوند که به وب سایت شما مراجعت نمایند.

یکی از پرچالش ترین بخش ها در یک وب سایت رستوران و ... نمایش منوهای آن رستوران میباشد. باید برای پیاده سازی این بخش نقشه مشخصی داشته باشیم تا کاربران وب سایت در کوتاهترین زمان بتوانند در داخل وب سایت به خواسته خود برسند.  در طراحی این بخش و نمایش منوهای رستوران و یا کافی شاپ و یا فست فود باید از طرح های شاد استفاده نماییم تا بالاترین حس را بتوانیم به مشتری منتقل نماییم.

معمولا در وب سایت های رستوران و کافی شاپ ها میتوانیم این سرویس ها و خدمات را ارائه نماییم که عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب  ارائه و بروزرسانی آنلاین
  2. طراحی صفحه وب  سفارش آنلاین
  3. طراحی صفحه وب  معرفی شعبات مختلف
  4. طراحی صفحه وب  رزرو رستوران برای مراسم های مختلف
  5. طراحی صفحه وب  رزرو میز
  6. طراحی صفحه وب  برگزاری قرعه کشی آنلاین و اعلام نتایج آن به وسیله اس ام اس
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های طراحی سایت رستوران و کافی شاپ و فست فود دسترسی داشته باشید

بنابراین چنانچه شما هم علاقه مند هستید که افراد و کاربران آنلاین وب سایت ها بیشتر و بهتر شما را بشناسند میتوانید با کلیک بر روی همین لینک اقدام به گرفتن یک پیش فاکتور به صورت آنلاین نمایید تا از وضعیت وب سایت خود و حتی قیمت دقیق آن اطلاع کسب نمایید.
همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.