طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید

طراحی سایت شخصی : امروزه در فضای اینترنت وقتی به دنبال شخصی می گردید خواهید دید که در نتایج جستجوی شما بیشتر صفحات اجتماعی به نمایش در می آید که این خود جای تاسف دارد چرا یک فردی که از جایگاه خوب اجتماعی برخوردار است نباید یک سایت شخصی داشته باشد. شما عزیزانی که در زمینه های مختلف فعالیت دارید مثل هنر ، اقتصاد ، علوم تحقیقاتی و غیره می توانید با راه اندازی یک وبسایت شخصی در فضای اینترنت به شهرت خود بیافزایید تا دیگران از عملکرد شما مطلع شوند.
در وب سایت های شخصی خیلی از امکانات و سرویس ها قابل طراحی می باشد برای مثال یکی از امکاناتی که در وب سایت های شخصی بسیار حائز اهمیت است بخش رزومه می باشد این قسمت برای کاربران آنلاین بسیار جذاب می باشد . شرکت ها و مراکز کارآفرین دیگر از روشهای قرار قدیمی برای جذب کارمندان خود استفاده نمی کنند آنها اولین کاری که می کنند در فضای اینترنت به دنبال رزومه شما می باشند .
چقدر خوب است قبل از اینکه در یک شرکت استخدام شویم نسبت به راه اندازی وب سایت شخصی خود اقدام نمایید مطمئن باشید این شرکت برای این که شما را جذب کند در فضای مجازی به دنبال شما خواهد گشت چون که برایشان مهم است بدانند شخصی که قرار است جذب شود فعالیتش در فضای مجازی به چه صورت است .
- ما به سه دلیل به شما خواهیم گفت چرا یک وب سایت شخصی برای افراد مورد نیاز است
۱ : همیشه سعی کنید در دسترس باشید : شما با ایجاد یک سایت وب سایت شخصی به شرکتی که قرار است در آن جذب شوید این اجازه را خواهید داد که با صرف هزینه کمتر به تمامی مشخصات شما دسترسی داشته و از رزومه شخصی شما آگاهی کنند اینکار برای آنها بسیار بسیار با هم اهمیت است .
2 : با طراحی سایت شخصی فرصت های شغلی خود را چندین برابر کنید : این بدین معناست وقتی شما یک سایت شخصی راه اندازی میکنید و مهارتهای خود را در آن بیان می فرماید اگر شرکتی و شخصی نیاز به مهارت شما داشته باشد با جستجو در فضای اینترنت با سایت شخصی شما آشنا شده ، رزومه شما را مطالعه می نماید و در نهایت با شما در تماس خواهد بود.
3 : رزومه دیجیتال ایجاد نمایید : با داشتن طراحی سایت شخصی شما یک رزومه دیجیتال را ایجاد کرده اید

اگر شما در زمینه علوم تحقیقاتی فعالیت دارید می توانیم بخش مقالات را برای شماطراحی کنیم تا دیگر کاربران علاقمند از این بخش نهایت استفاده را ببرند . می توانیم این بخش را طوری طراحی کنیم که اگر نیاز به پرداخت باشد ابتدا هزینه مقاله را پرداخت نماید و در نهایت به مقاله دسترسی داشته باشد
 

بنابراین در زیر به چند سرویس که شما میتوانید در وب سایت شخصی خود داشته باشید اشاره می نماییم

 1.   صفحه رزومه
 2.   صفحه تماس با ما
 3.   داشتن گالری تصویر
 4.   معرفی شما به دوستان و آشنایان بازدید کننده سایت
 5.   مدارک و مهارتهای شما
 6.   گفتگو و چت به صورت آنلاین
 7.   معرفی آدرس شبکه های اجتماعی خود مانند فیسبوک و... به کاربرانتان
 8.   توضیح و توصیف کسب و کاری که شما با آن آشنایی دارید و در حال حاضر در آن حرفه ای هستید
 9.   نمایش ویدئو هایی که برای کاربران سایت مفید میباشد
 10.   مدیریت کلیه بخشهایی که در بالا به آن اشاره شد تحت نام پنل مدیریتی
 11. ارسال نظرات و پیشنهادها از طرف کاربران
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت شخصی دسترسی داشته باشید

شما عزیزانی که تاکنون نسبت به طراحی سایت شخصی خود اقدام نموده اید و دوست دارید در فضای اینترنت وب سایت شخصی خود را راه اندازی نمایید می توانید از بخش پیش فاکتور سایت نسبت به طراحی سایت شخصی خود اقدام نموده و یا اگر در این زمینه سوالی برای شما به وجود آمده می توانید از بخش تماس با ما با شرکت طراحی سایت مرصاد وب در تماس باشید همچنین می توانید از بخش پرسش و پاسخ به جواب سوال خود برسید ما در کنار شما هستیم .