طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید

طراحی سایت شرکتی : امروزه تمامی شرکت های بزرگ در حال فعالیت می باشند، اگر موفق هستند ، یکی از دلایل موفقیت شان داشتن وب سایت شرکتی میباشد ، که با معرفی سایت شرکتی خود در فضای مجازی و اینترنت به شهرت خود و عملکرد شرکت افزایش دوچندان داده اند .
شرکت ها با فعالیت های مختلف می‌توانند سایت های بسیار شیک و جذاب داشته باشند و آن هم بستگی به طراحان سایت شرکت دارد که خوشبختانه شرکت طراحی سایت مرصاد وب با تجربه‌ای که در زمینه طراحی سایت شرکتی دارد شما را به اهداف والایتان خواهد رساند . همین سایتی که هم اکنون در حال مشاهده می باشید یک سایت شرکتی می باشد که در زمینه طراحی سایت فعالیت دارد و ما به امکانات اولیه و مورد نیاز یک سایت شرکتی واقف هستیم و تمام تلاشمان این است که طراحی سایت شرکتی شما به نحوه احسن انجام شود در طراحی سایت شرکتی بیشتر امکانات و سرویس های که در وب سایت های دیگر قابل طراحی نیستند را می توان طراحی نمود چرا که شرکت ها در تمامی زمینه ها فعالیت دارند.
یکی از موارد بسیار مهمی که در طراحی سایت شرکتی می توان از آن استفاده نمود پشتیبانی آنلاین است در این حالت کاربران که وارد سایت شرکتی شما شده می توانند با بخش پشتیبانی شما در تماس بوده ، به صورت زنده با پرسنل شرکت شما در ارتباط باشد حال در هر ساعت از شبانه روز که میخواهد باشد.
بخش اخبار و مقالات یکی از بخش های استراتژیک سایت شرکتی میباشد که باعث شده تا کاربران مدت زمان بیشتری در سایت شما سپری کنند و برای نتایج جستجوی سایت شما در موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارد.
بخش نمونه کارها یکی دیگر از امکاناتی هست که می توان به سایت اضافه نمود چنانچه شرکتی دارید که دارای نمونه کارهای متعددی است این بخش را فراموش نکنید که بسیار مهم است.
یکی دیگر از بخش های بسیار مهم در سایت های شرکتی بخش تماس با ما ، درباره ما می باشد همچنن میتوانید اگر تمایل داشته باشید تمامی پرسنل و کارمندهای شرکت را با توضیحات کامل در وب سایت معرفی نموده و رزومه کاری آنها را در جهت رویت بازدید کنندگانتان قرار دهید. البته در قالب فرم تماس با ما, بازدید کنندگان این قابلیت را خواهند داشت تا بتوانند به شما ایمیل ارسال نمایند و حتی گیرنده پیام را مشخص نمایند. برای این دو بخش بسیار مهم برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم که حتما در زمان عقد قرار داد و شروع فاز طراحی سایت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بر حسب تجربه میتوان گفت که در یک وب سایت شرکتی میشود چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نمود که عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب  ایجاد اتوماسیون اداری
  2. طراحی صفحه وب  ارتباط با ادارات دیگر
  3. طراحی صفحه وب  امکان گزارش اخبار ادارات
  4. طراحی صفحه وب  امکان ارسال نامه های اداری
  5. طراحی صفحه وب  نمایش منتخب اخبار شرکت
  6. طراحی صفحه وب  سیستم سفارش محصول و خدمات
  7. طراحی صفحه وب  معرفی اعضاء و بخشهای مختلف شرکت
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت شرکتی دسترسی داشته باشید

در طراحی سایت شرکتی دست طراحان بسیار باز است قدرت مانور فراوانی دارد پس نگران نباشید و هم اکنون نسبت به طراحی سایت شرکتی خود ازبخش پیش فاکتور سایت ما اقدام نمایید . چنانچه در این زمینه یعنی طراحی سایت شرکتی از همکاران ما سوالی داشتید میتوانید از بخش تماس با ما با شرکت در تماس بوده و سوالات خود را مطرح نمایید و یا از بخش پرسش و پاسخ به جواب خود برسید.