طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت صنعتی : شما عزیزی که در صنعت فعالیت دارید می‌دانید افراد زیادی هستند که شما را نمی شناسند و یا اینکه از محصولات و کالاهای شما با خبد نیستند . امروزه در دنیا کاربرانی هستند که محصولات صنعتی مورد نیاز خود را از طریق اینترنت و وب سایت صنعتی فرد خاصی خریداری مینمایند.
در کشور ما ایران صنایع خودروساز می توانند با ایجاد یک سایت صنعتی محصولات خودروی خود را به فروش برسانند و مشتریان بدون این که در محل حضور داشته باشند محصولات و کالاهای مورد نیاز خود را از سایت خریداری نمایند و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند .
ما در طراحی سایت صنعتی امکانات و سرویس های فراوانی را لحاظ خواهیم کرد که هنگام عقد قرارداد در مورد طراحی سایت صنعتی شما مشاوره‌های لازم را به صورت کاملا حرفه ای خواهیم نمود. قبل از اینکه بخواهید تصمیم بگیرید طراحی وب سایت صنعتی خود را آغاز نمایید، در مورد فروشگاهی بودن سایت صنعتی خود نیز کمی فکر کنید که بسیار مثمر ثمر خواهد بود و در روند کسب و کار شما بسیار کمک خواهد کرد .
ما در شرکت طراحی سایت مرصاد وب به شما این اطمینان را می‌دهیم که هر وقت و در هر زمان که خواستید امکاناتی را به سایت صنعتی خود اضافه کنید این کار به راحتی هرچه تمام تر صورت می پذیرد و شما را در توسعه وب سایت یاری می نماید.

معمولا وب سایت های صنعتی میتواند به دسته های زیر تقسیم بندی گردد که عبارتند از:

 1. وب سایت های عرضه محصولات پتروشیمی
 2. وب سایت های محصولات آهنی و فولادی
 3. وب سایت های عرضه محصولات خانگی مانند محصولات آشپزخانه و ...
 4. وب سایت های عرضه محصولات و قطعات مربوط به خودروهای سبک  و سنگین
 5.  وب سایت کلیه خدمات مربوط به قالب بندی

همچنین معمولا در وب سایت های صنعتی که به عبارت بهتر میتوان آن را جزء وب سایت های شرکتی هم شناخت, میتوان سرویس ها و قابلیت های زیر را قرار داد که عبارتند از:

 1. امکان معرفی امتیازات و افتخارات
 2. معرفی هیات مدیره
 3. نمودار پیشرفت
 4. تاریخچه شرکت
 5. شرکای ما
 6. نمایش پروژه ها و نمونه کارهای ما
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت صنعتی دسترسی داشته باشید

چنانچه اگر تاکنون نسبت به طراحی سایت صنعتی خود اقدامی ننموده اید می توانید از بخش پیش فاکتور نسبت به طراحی وب سایت صنعتی خود اقدام نمایید . همچنین در این زمینه هرگونه سوالی داشتید از قسمت تماس با ما با شرکت طراحی سایت مرصاد وب در تماس بوده و همکاران ما در شرکت شما را راهنمایی خواهند نمود و یا از بخش پرسش و پاسخ به جواب خود خواهید رسید. ما منتظر شما هستیم