طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت فروش فایل : امروزه برای ما ایرانیان که عادت کرده ایم همه موارد درخواستی خودمان را به صورت رایگان در اینترنت جستجو کنیم ، سایت های در حال فعالیت هستند که فایل های خود را برای فروش قرار داده اند. این فایل ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشند ، کمتر میشود به صورت رایگان در اینترنت جستجو کرد و اگر هم موفق به پیدا کردن شدید آن فایل مخرب خواهد بود .
امروزه سایت های فروش فایل به تنهایی کار نمی‌کنند و درآمد ندارند افرادی هستند که با عضویت در این سایت ها و قرار دادن فایل های خود در سایت از طریق سایت فروش فایل ، فایل خود را به فروش می‌رسانند و صاحب اصلی سایت پورسایت خود را دریافت می نماید.
این سایت ها بیشتر در بین برنامه نویس ها، طراح ها و همچنین کتاب و فایلهای ویدئویی رایج می باشد. امروزه بسیاری از افراد فرصت جستجو در فضای اینترنت را ندارند و حاضر هستند که برای بدست آوردن کتاب و فایل ویدئو آموزشی مورد نظرشان، هزینه نمایند.
این سایت‌ها اگر به درستی برنامه‌ریزی شود از درآمد بسیار زیادی برخوردار می باشند. سیستم پرداخت پورسانت ها بسیار ماهرانه باید طراحی شود تا بدون مشکل و خطا این کارها به صورت خودکار انجام شود. در طراحی سایت فروش فایل، قالب های متنوعی را در نظر می‌گیریم تا افرادی که می خواهند فایل خود را به فروش برسانند نسبت به فایل خود قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایند و این قابلیت وجود دارد تا تعداد قالب‌ها را افزایش دهید.
در سایت های فروش فایل بخش اخبار بسیار مهم می باشد با این کار باعث شده تا افراد زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و در نهایت در موتورهای جستجو از رتبه های بهتری برخوردار شوید.
یکی از مواردی که در طراحی سایت فروش فایل نباید فراموش کرد بخش تبلیغات سایت است زیرا رفت و آمد در این سایت بسیار زیاد میباشد و شما می توانید از این طریق کسب و کار خود را رونق دهید برای اینکه طراحی سایت فروش فایل خود را آغاز نمایید هیچ دغدغه ای نداشته باشید زیرا شرکت طراحی سایت مرصاد وب با تجربه ای که در برنامه نویسی و طراحی سایت دارد شما را در این موضوع یاری نموده و می خواهد تا شما را به هدفتان برساند. هنگام عقد قرارداد شما را از امکانات قابلیت های این سایت مطلع خواهیم ساخت تا با خیالی آسوده‌تر نسبت به طراحی سایت فروش فایل خود اقدام نمایید.

در طراحی سایت های فروش فایل میتوانیم بسیاری از قابلیت های متداول که در حال حاضر ابعاد آن برای شرکت ما مشخص است را پیاده سازی نماییم و یا هر ایده ای که شما دارید و دوست دارید سایت فروش فایل شما نسبت به دیگر وب سایت ها کاملا متفاوت باشد را طراحی و پیاده سازی نمایید. برخی از این قابلیت ها عبارتند از:

  1. ایجاد صفحه ویژه و منحصر به فرد فروشنده فایل
  2. طراحی و پیاده سازی کامل بخش حسابداری و دریافت و پرداخت پورسانت ها
  3. طراحی مکانیزم جستجوی فوق پیشرفته برای راحتتر پیدا نمودن فایل ها
  4. پیاده سازی امنیت کامل برای اینکه بدون واریز وجه فایلی را نتوان دانلود نمود
  5. طراحی بخش آخرین فایل ها و یا بهترین فایل هایی که کاربران زیا آنها را خریداری نموده اند
  6. طراحی و پیاده سازی مکانیزم کامل فروشگاهی در سایت فروش فایل
  7. راه اندازی چند درگاه بانکی 
  8. طراحی و پیاده سازی مکانیزم تبلیغاتی که بتوانید از وب سایت کسب درآمد نمایید
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت فروش فایل دسترسی داشته باشید
چنانچه تاکنون نسبت به طراحی سایت فروش فایل خود اقدامی ننموده اید فرصت را غنیمت شمرده و از بخش پیش فاکتور سایت نسبت به طراحی وب سایت فروش فایل خود اقدام نمایید و یا از بخش تماس با ما، با شرکت طراحی سایت مرصادوب در تماس باشید . همچنین می توانید از بخش پرسش و پاسخ به جواب سوال خود برسید . ما منتظر شما هستیم .