طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت فینم و موزیک : علاقه افراد به فیلم و موزیک سن به خصوصی ندارد و گرایش انسان به موزیک یک امر طبیعی می باشد . بعد از یک روز سخت کاری ، گوش دادن به موزیک های مناسب برای کاهش استرس بسیار مفید خواهد بود . همچنین برای گذراندن اوقات فراغت تماشای یک فیلم جذاب و هیجان انگیز بسیار لذت بخش خواهد بود.
امروزه کاربران آنلاین برای تهیه فیلم ها و موزیک های مورد علاقه خود از اینترنت استفاده می‌کنند و خوشبختانه در کشورمان ایران سایت های فیلم و موزیک فراوانی موجود میباشد که تعدادی از این سایت ها فیلم ها و موزیک ها را به صورت رایگان و تعدادی که حق کپی رایت را رعایت میکنند به صورت پولی در معرض دید همگان قرار می‌دهند .
طراحی سایت فیلم و موزیک در کنار شغل اولتان می تواند به درآمد شما کمک کند به شرط آنکه تمام امکانات سایت فیلم موزیک را داشته باشد .
در طراحی وب سایت فیلم و موزیک میتوان امکانات و سرویس های فراوانی را لحاظ نمود . در طراحی چنین وب‌سایت‌های می توان قابلیت های فروشگاهی را ایجاد نمود ممکن است شما بخواهید فیلم و موزیک ها را به صورت پولی در سایت قرار دهید .
در نظر داسته باشید این سایت ها برای تماشای فیلم به صورت آنلاین و یا گوش دادن موزیک به صورت آنلاین نیاز به اینترنت پرسرعت دارد. شما می‌توانید با ایجاد بسته‌های فرهنگی مشکل را برای آن دسته از افرادی که اینترنت پر سرعت ندارند مرتفع سازید.
یکی از امکاناتی که میتوان در طراحی سایت فیلم و موزیک لحاظ نمود ، تعرفه بندی می باشد . به اینصورت کاربران با خرید پلن های موجود در سایت ، به همان مقدار می‌تواند از امکانات سایت بهرمند شوند .
در نظر داشته باشید برای راه‌اندازی چنین سایت‌های نیاز به هاست مناسب است که از پهنای باند مناسب برخوردار باشد . در غیر این صورت ممکن است زمانی که کاربران زیادی در حال بازدید از سایت شما هستند به مشکل برخورده و نتوانند از سایت استفاده کامل را ببرند . ما در هنگام عقد قرارداد تمامی راهنمایی های لازم در این زمینه برای شما در نظر خواهیم گرفت .
 

عموما در وب سایت های موزیک و ویدئو میتوان برای جذب کاربران بیشتر چنین سرویس هایی را ارائه داد که عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب  ارائه حساب کاربری ویژه برای افرادی که هر ماه آبونمان خود را پرداخت مینمایند مانند دانلود نامحدود و دیدن بخشهایی از وب سایت که برای دیگران میسر نمیباشد
  2. طراحی صفحه وب  فروش فیلم و موزیک و زیرنویس و انواع پکیج ها
  3. طراحی صفحه وب  نمایش محصولات منتخب و ارائه سرویس رای گیری برای آنها
  4. طراحی صفحه وب  امتیاز دهی و درج و مدیریت نظرات کاربران برای هر محصول
  5. طراحی صفحه وب  دسته بندی محصولات
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت فیلم و موزیک دسترسی داشته باشید 

چنانچه تا کنون نسبت به طراحی سایت فیلم و موزیک خود اقدامی نکرده اید می توانید از بخش پیش فاکتور نسبت به طراحی وب سایت فیلم و موزیک خود اقدام نمایید . زیرا که سایت های فیلم و موزیک روز به روز به تعدادشان  افزوده می‌شود و شما نسبت به رقیب های خود عقب خواهید ماند . چنانچه سوالی در این زمینه داشتید میتوانید از بخش تماس با ما ، با شرکت طراحی سایت مرصاد وب در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید یا از بخش پرسش و پاسخ به جواب خود برسید . ما منتظر شما هستیم