طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت کارخانجات : شما کارخانه‌دار محترم درست است مشتری خود را دارید و درآمد بالایی از این راه به دست می‌آورید. اما آیا این را می دانید که تبلیغات می‌تواند درامد شما را دو چندان کند و آن دسته از افرادی که از محصولات شما باخبر نیستند، خبردار شده و نسبت به خرید کالای شما و محصولات شما اقدام کنند.
بهترین تبلیغات برای شما طراحی سایت کارخانجات می باشد که همانطور در دنیای حقیقی موفق بوده اید در دنیای مجازی هم موفق باشید . این روزها افراد کالا و محصولات مورد نیاز خود را از طریق فضای مجازی تهیه می‌کنند و این فرصت مناسبی است تا شما هم از این نعمت کمال استفاده را ببرید. با طراحی سایت کارخانه به درامد خود بیافزایید .
یکی از امکاناتی که میتوان در طراحی سایت کارخانجات لحاظ نمود بخش فروشگاهی سایت می باشد تا مشتریان شما کالای مورد نیازخود را از طریق وب سایت کارخانه تهیه نمایند و یا اقدام به خرید کالا و محصولات شما نمایند .
همچنین می توان بخشی را برای فروشگاه های کارخانه در نظر گرفت تا کاربران در جریان فروشگاه های زنجیره ای شما در ایران و خارج از کشور قرار گرفته و با مراجعه به فروشگاه استان خود اقدام به خرید محصولات شما نمایند.
یکی دیگر از امکاناتی را که می توان در طراحی سایت کارخانجات لحاظ نمود بخش تخفیفات است که برای کاربران بسیار جذاب میباشد و برای افرادی که به صورت عمده خرید می‌کنند تخفیفات را قائل شوید .
یکی دیگر از بخش‌های که می‌تواند طراحی سایت کارخانه جات به کاربرد بخش نمایندگی های فروش می باشد . در این بخش با اختصاص قرار دادن پنلی در سایت برای نماینده ف می‌توانید از عملکرد نماینده به صورت کامل با خبر شده و یا  فروش محصولات را به صورت کامل آنالیز کنید.
یکی دیگر از مواردی را که بسیار حائز اهمیت است و باید در طراحی سایت کارخانجات لحاظ نمود ، ظاهر سایت و گرافیک سایت میباشد ، کارشناسان مربوط به این بخش در شرکت طراحی سایت مرصاد وب با مهارت این کار را انجام خواهد داد و همچنین در نهایت می‌توانید تمام سوابق کارکنان کارخانه را هم به صورت آنلاین لحاظ نموده که این کار بسیار منحصر به فرد خواهد بود تا کارکنان به صورت آنلاین از سوابق خود خبر داشته و دیگر و به اصطلاح دیگر نیاز به کاغذ بازی نباشد.
 

معمولا در طراحی یک وب سایت معرفی کارخانه  یا موسسه تولیدی میتوانیم چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نماییم که عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب بخش معرفی کالا و یا کالاهای تولیدی
  2. طراحی صفحه وب دسته بندی کالاها
  3. طراحی صفحه وب معرفی نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش
  4. طراحی صفحه وب نمایش استانداردها و گواهینامه ها
  5. طراحی صفحه وب تابلوی اعلانات برای کارکنان و سهامداران
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت کارخانه دسترسی داشته باشید
چنانچه تاکنون نسبت به طراحی سایت کارخانجات خود اقدام ننموده اید می توانید از بخش پیش فاکتور سایت ما به راه اندازی سایت شرکت کارخانجات خود اقدام نمایید . همچنین می توانید از بخش تماس با ما ، با شرکت طراحی سایت مرصاد وب در تماس بوده و یا از بخش پرسش و پاسخ به جواب خود برسید. ما منتظر شما هستیم