طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت گالری : امروزه هنرمندان برای فروش محصولات خود از روش های قدیمی استفاده نمی کنند، بلکه با طراحی سایت گالری محصولات خود را در معرض دید کاربران قرار داده و از طریق سایت خود اقدام به فروش محصولات هنری خود می کنند . بعضی دیگر از هنرمندان نیز از طریق سایت‌های دیگران اقدام به فروش محصولات خود می‌کنند که مدیران این سایت ها با دریافت پورسانت این کار را انجام می دهند شما میتوانید از طریق طراحی سایت گالری شخصی خود این قبیل افراد را دور زده و تمام مبلغ ریافتی از فروش محصولات خود را برای خود نگه دارید.
این را خوب می دانید که برپا کردن نمایشگاه گالری برای محصولات عکاسی و مجسمه‌ سازی چقدر ممکن است دردسر داشته باشد و معایب خاص خود را نیز دارد . یکی از آن معایب این است ، افرادی که در آن مکان حضور نداشته باشد نمی‌تواند از نمایشگاه شما دیدن نمایند برای مثال وقتی یک نمایشگاه مجسمه سازی در شهر مقدس مشهد برپا می‌شود افراد علاقمند در این زمینه که در تهران سکونت دارند شاید برایشان مقدور نباشد به نمایشگاه رفته و از هنرمندی آن هنرمندان دیدن نمایند . ولی وقتی شما هنرمند عزیز اقدام به طراحی سایت گالری مینمایید همگان می‌توانند از امکانات سایت شما استفاده نموده و از محصولات شما دیدن کنند .
در طراحی سایت گالری از آخرین تکنولوژی استفاده خواهد شد و سایت طوری طراحی می‌شود تا برای افراد آنلاین جذاب باشد تا زمان بیشتری را در سایت شما سپری نمایند . قبل از اینکه جهت عقد قرارداد به شرکت طراحی سایت مرصاد وب مراجعه نمایید یک طرح از سایت خود آماده کرده و بعد از آن با مراجعه به شرکت در اختیار کارشناسان ما قرار داده تا مطابق طرح شما ، سایت را طراحی کنند .
شما هم دوست دارید در صفحات اول گوگل قرار بگیرید این کار را به کارشناسان بهینه سازی وسئو شرکت سپرده تا با تکنیک های خاص سایت شما عزیزان را در نتایج اولیه موتورهای جستجو قرار دهند .
در طراحی سایت گالری می توان بخش فروشگاه را لحاظ نمود تا کاربران از بخش فروشگاه به صورت آنلاین از محصولات شما دیدن و در نهایت اقدام خرید کنند .

یک وب سایت گالری میتواند برای افراد زیر طراحی و پیاده سازی گردد که عبارتند از:

  1.  وب سایت برای عکاسان
  2. وب سایت برای عکاسان صنعتی
  3. وب سایت برای دکوراسیون
  4. وب سایت برای کارهای مدلینگ

معمولا مشتریان ما در چنین وب سایت هایی علاقه مند هستند تا سرویس های زیر را به کاربران خود ارائه دهند که عبارتد از:

  1. نمایش حرفه ای تصاویر با افکتها بسیار زیبا
  2. قابلیت ارسال تصاویر توسط کاربران وب سایت به طوریکه سیستم آن تصویر را به اندازه مناسب در بیاورد
  3. رسال نظرات و پیشنهادات توسط کاربران برای یک تصویر مورد نظر
  4. ایجاد صفحات تماس با ما و رزومه عکاس و قرار دادن شماره و آدرس برای مراجعه حضوری
  5. طراحی سیستم نظرسنجی برای یک تصویر یا مطلبی که کاربران دیگر در وب سایت قرار داده است
  6. طراحی سیستم این تصویر را میپسندم به معنی Like برای مشخص نمودن تصاویر برتر در داخل وب سایت
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت گالری دسترسی داشه باشید
چنانچه تاکنون نسبت به طراحی سایت گالری خودرو اقدام ننموده اید،  فرصت را غنیمت شمرده و در اولین فرصت از بخش  پیش فاکتور سایت ما نسبت به طراحی سایت گالری خود اقدام نمایید چنانچه سوالی در این زمینه برای شما پیش آمده می توانید از بخش تماس با ما با کارشناسان شرکت در تماس بوده و سوالات خود را مطرح نمایید. ما منتظر شما هستیم