طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت گردشگری : امروزه افراد قبل از اینکه سفر خود را آغاز نمایند در اینترنت به جستجوی مکانی مناسب پرداخته تا روزی را در کنار خانواده و دوستان خود استراحت کنند و این امر نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوانند از زمان خود به نحو احسن استفاده لازم را ببرند . به همین منظور شرکت طراحی سایت مرصاد وب با سابقه خوبی که در زمینه طراحی سایت های گردشگری دارد می‌تواند مشاوره خوبی را به شما عزیزان در طراحی سایت گردشگری به شما عزیزان بدهد .
این دسته از سایت‌ها بازدیدکنندگان فراوانی دارد و این فرصت مناسبی تا از سایت گردشگری خود نهایت استفاده را ببرید شما می توانید در سایت گردشگری خود به فروش کالاهای مسافرتی بپردازید و به کسب و کار خود رونق دهید و یا از بخش تبلیغات سایت خود کسب درآمد کنید .
در طراحی سایت گردشگری ایده های جالبی را می توانیم به شما بدهیم برای مثال اطلاعات کامل یک سفر سیاحتی زیارتی را در سایت خود بگنجانید تا کاربران از اطلاعات شما استفاده لازم را ببرند و در کنار آن به فروش بلیط پرداخته و یا با قراردادی که با هتلهای مکان های مختلف دارید جهت رزرو هتل در سایت خود اقدام نموده و پورسانت خود را دریافت نمایید . در نظر داشته باشید اطلاعات باید به صورت صحیح وارد سایت شود تا کاربران با جستجو در اینترنت از طریق یک صفحه از سایت شما با سایت شما آشنا شده و وارد صفحه اصلی سایت گردشگری شما شوند .
نمایش دادن مکان های گردشگری روی نقشه گوگل می تواند ایده خوبی باشد تا کاربران بتوانند به راحتی به مکان مورد نظر خود دسترسی داشته باشد و همین امر باعث شود تا کاربران بیشتری در سایت شما حاضر شوند و در نتیجه جستجوی سایت شما در گوگل تاثیرگذار باشند.
 

معمولا در چنین وب سایت هایی میتوانیم سرویس های زیر را به مخاطبان آنلاین خود ارائه دهیم که عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب معرفی تورهای داخلی
  2.  طراحی صفحه وب معرفی تورهای خارجی
  3.  طراحی صفحه وب اخبار مربوط به مسائل گردشگری, آژانس های مسافرتی, هتل ها, ارز و ...
  4. طراحی صفحه وب ارائه خبرنامه هم به صورت ایمیل و هم به صورت اس ام اس رایگان
  5. طراحی صفحه وب پیش فروش ها
  6. طراحی صفحه وب تورهای لحظه آخری و ارزان
  7. طراحی صفحه وب گرفتن تبلیغات از شرکت های مختلف به دلیل داشتن آمار بالای بازدید کنندگان وب سایت
  8. طراحی صفحه وب دادن اطلاعات کامل مربوط به هتل ها
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت گردشگری دسترسی داشته باشید
شما دوست عزیز اگر تاکنون نسبت به طراحی سایت گردشگری خود اقدام نموده اید می توانید از بخش پیش فاکتور سایت نسبت به طراحی سایت گردشگری خود اقدام نمایید و یا از بخش تماس با ما با شرکت طراحی سایت مرصاد وب با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از بخش پرسش و پاسخ به جواب خود برسید . ما منتظر شما هستیم .