طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت مدرسه : متاسفانه در فضای اینترنت جایی برای وب سایت های مدرسه در حال حاضر وجود ندارد و این بسیار بد است در صورتی که مدیر مدرسه می‌داند که چه امکاناتی را می توان در طراحی سایت مدرسه لحاظ نمود. البته از این فرصت هم میتوان به نفع خود استفاده کنید و هر چه سریعتر نسبت به طراحی سایت مدرسه خود اقدام نمایید .
یکی از بخش‌های که میتوان در طراحی سایت مدرسه لحاظ نمود ارتباط آنلاین بین والدین و مدرسه است تا پدر و مادر از عملکرد تحصیلی فرزند خود آگاه شوند و نیاز نباشد که به مدرسه فرزند خود مراجعه نمایند . مدیر محترم ، میتوانید با ثبت نام والدین در سایت مدرسه پنلی را در اختیار والدین قرار دهید و گزارش کامل عملکرد فرزندشان را در اختیار والدین قرار دهید برای مثال نمرات درسی ، حرکات فرزندان و خیلی دیگر از موارد .
شما در سایت مدرسه می توانید دانش آموزانی که از رتبه های تحصیلی خوبی برخوردار هستند قدردانی و معرفی نمایید تا دیگران از سطح علمی مدرسه شما آگاه شوند و نسبت به ثبت نام فرزند خود در مدرسه شما تصمیم جدی تری را بگیرند . یکی دیگر از بخش‌های که می توان در وب سایت مدرسه لحاظ نمود بخش گفتگوی آنلاین می باشد تا با ارتباط به صورت آنلاین با کارشناسان مربوطه از وضعیت تحصیلی فرزند خود آگاه شوند.
قسمتی را می توان برای مشاوره های تحصیلی قرارداد . تا ارتباط مستقیم به صورت نوشتاری ، به صورت آنلاین و یا حتی تصویری با والدین داشته و مواردی را که باید به والدین گفته شود در جریان قرار بگیرند. قسمتی را میتوان در طراحی سایت مدارس به وجود آورد تا والدین به صورت زنده حرکات فرزندان خود را در مدرسه زیر نظر داشته باشند و این مستلزم آن است که مدرسه دارای دوربین مدار بسته باشد. قسمتی را میتوان در طراحی سایت مدارس در نظر گرفت تا کارهای دانش آموزان را در سایت قرار داد ، مانند کاردستی ها و کارهای هنری و آنها را در معرض دید عموم قرار داد.
شما مدیر محترم می توانید از شرکت طراحی سایت مرصاد وب درخواست نمایید امکاناتی را برای شما فراهم نماید تا بتوانید همایشها و مسابقات دانش آموزان را در سایت قرار دهید، این کار باعث خواهد شد تا دیگران نثبت به ثبت نام فرزند خود در مدرسه شما اقدام نمایند .

ا در شرکت مرصاد وب از طراحی و  پیاده سازی وب سایت های مدرسه این نتیجه را گرفته ایم که سرویس و خدماتی که در چنین وب سایت هایی میتوانیم پیاده سازی نماییم عبارتند از:

 1. طراحی صفحه وب ایجاد صفحه تماس با ما در جهت رفاه حال ارتباط والدین دانش آموزان با مدیر و پرسنل مدرسه
 2. طراحی صفحه وب اعلام آنلاین نمرات دانش آموزان
 3. طراحی صفحه وب قرار دادن فایلهای تمرینی هر درس و کلاس به صورت طبقه بندی شده
 4. طراحی صفحه وب بخش دعوت به همکاری
 5. طراحی صفحه وب گالری تصویر
 6. طراحی صفحه وب اعلام نتایج جشنواره ها و برنامه کاری مدرسه به صورت آنلاین
 7. طراحی صفحه وب ثبت نام دانش آموزان به صورت آنلاین
 8. طراحی صفحه وب گرفتن کمک های مردمی به صورت آنلاین
 9. طراحی صفحه وب قرار دادن جزوات آموزشی و کتابهای کمک آموزشی به صورت آنلاین
 10. طراحی صفحه وب بخش گفتگوی آنلاین
 11. طراحی صفحه وب بخش تالار گفتگو
 12. طراحی صفحه وب سنجش و ارزیابی تحصیلی
 13. طراحی صفحه وب کتابخانه دیجیتال
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت مدرسه دسترسی داشته باشید
چنانچه تا کنون نسبت به طراحی سایت مدرسه خود اقدام ننموده اید فرصت را غنیمت شمرده و نسبت به طراحی وب سایت مدرسه خود اقدام نمایید . شما می توانید از بخش تماس با ما با شرکت طراحی سایت مرصاد وب در ارتباط بوده و در این زمینه مشاوره های لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید و یا از بخش پرسش و پاسخ به جواب خود برسید . ما منتظر شما هستیم .