طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت نمایشگاهی : امروز در کشورمان ایران و در جای جای این کشور نمایشگاه با موضوعات مختلف در حال برگزار می باشد و از استقبال خوبی هم برخوردار میباشند . دادن تبلیغ در روزنامه ها و مجلات و ... شاید تا حدی مثمرثمر باشد ولی این روش بسیار قدیمی شده و مردم از طریق سایت های خبری و مجله اینترنتی مشغول به مطالعه اخبار هستند . و شما باید در فضای مجازی تبلیغ نمایشگاه خود را انجام دهید.
در طراحی سایت نمایشگاهی از امکانات و سرویس های فراوانی می توان استفاده نمود . برای مثال در طراحی سایت نمایشگاهی می‌توانید با قرار دادن غرفه ها به صورت مجازی باعث شده تا شرکت ها و صاحبان برند تبیغات خود را اتجام دهند . بنابراین شما می‌توانید برنامه ریزی را شروع کرده و طرح خود را نهایی کنید و نسبت به طراحی سایت نمایشگاهی خود اقدام نمایید.
سادر نظر داشته باشید، سایت نمایشگاهی شما روزی می‌تواند تبدیل سایت های فروشگاهی شود و از امکانات یک سایت فروشگاهی بهره مند شده و به کار خود رونق دهید .ما در شرکت طراحی سایت مرصاد وب وظیفه خود می‌دانیم ، تجربه ۱۴ ساله خود را در زمینه طراحی سایت در اختیار شما قرار داده تا بهترین نتیجه را از طراحی سایت نمایشگاهی را داشته باشید . بخش ارتباط با مشتریان نقش بسیار مهم می‌تواند در سایت نمایشگاهی ایفا کند . 

معمولا در وب سایتهای نمایشگاهی, میتوانید چنین قابلیت ها و سرویس هایی را در اختیار بازدید کنندگان وب سایت خود نیز قرار دهید که عبارتند از:

  1. اعلام زمان و تاریخ نمایشگاه
  2. دادن اطلاعات مربوط به غرفه با ذکر جزئیات دقیق و نقشه آن
  3. طراحی بخش تماس با ما در جهت سهولت ارتباط بیشتر
  4.   طراحی بخش نظر سنجی
  5. طراحی صفحه ای از اطلاعات کارمندانی که در برگزاری نمایشگاه سهیم هستند
  6. طراحی دستاوردهای بعد از نمایشگاه
  7. ارتباط با مشتریان داخلی و خارجی از طریق وب سایت
  8. طراحی آنلاین اتفاقات داخل غرفه به کاربران آنلان وب سایتتان
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت نمایشگاهی دسترسی داشته باشید
امیدواریم که توضیحات ما که در نهایت حاصل تجربه چندین و چند ساله ما در طراحی سایت های مختلف میباشد, توانسته باشیم که شما را در داشتن یک وب سایت نمایشگاهی قانع کرده باشیم. هم اکنون شما میتوانید خودتان در ابتدا آیتم هایی که مد نظرتان میباشد را از صفحه پیش فاکتور آنلاین سفارش نماییم و آن را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در فرصتی مناسب با شما تماس حاصل نمایند. در جلسه ای که به صورت حضوری در محل شرکت مرصاد وب برگزار خواهد شد, کاملا تمامی موارد را به شما توضیح خواهیم داد و شما را در داشتن یک وب سایت عالی و بدون نقص نمایشگاهی نیز یاری و مشاوره خواهیم نمود.