طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی : مسافرت کردن و مهیا کردن وسایل سفر مخصوص ایام تعطیل نیست و هر زمانی که اراده نمایید می توانید اقدام به سفر نموده و نگران جا و مکان خود در ایام سفر نباشید زیرا با وجود سایت های هتل و اماکن اقامتی با یک جستجوی ساده میتوانید هتل خود را یافته و آن را رزرو نمایید به شرط آنکه هتلی که مد نظر شما می باشد در فضای اینترنت دارای وب سایت باشد . دیده شده سایت های هتل و اماکن اقامتی اقدام به فروش بلیت و همچنین وسایل سفر کرده اند با اینکه اطلاعات هتل و اماکن را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند در نهایت با قرار دادن امکانات دیگر نظیر فروشگاه فروش بلیط درآمد خود را افزایش داده و این نشانه خلاقیت در این نوع سایت ها می باشد و از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را می‌برند .
یکی از امکاناتی که در طراحی سایت هتل میتوان لحاظ نمود رزرو آنلاین میباشد تا کاربران قبا از حرکت از وضعیت هتل مطلع شده  و در صورت امکان رزرو آنلاین را انجام دهند بخش تبلیغات نیز در وب‌ سایت های هتل بسیار مهم است که رستوران دارها و یا سایت های گردشگری می‌تواند تبلیغات خود را در سایت ها انجام داده و این خود یک درآمد محسوب خواهد شد .

معمولا در یک وب سایت مربوط به هتل ها و معرفی اماکن میتوانیم این سرویس ها و خدمات را ارائه نماییم که عبارتند از:

  1. طراحی صفحه وب  رزرو روزانه و دوره ای
  2. طراحی صفحه وب  پرداخت رزرو آنلاین از طریق درگاه بانکی
  3. طراحی صفحه وب  تاریخ بندی اتاق های خالی و پر
  4. طراحی صفحه وب  دسته بندی اتاق ها بر اساس ظرفیت و یا تعداد تخت
  5. طراحی صفحه وب  درج و مدیریت امکانات و توضیحات برای هر اتاق
  6. طراحی صفحه وب  پیشنهاد های ویژه در روزهای مهم بر اساس نیاز
  7. طراحی صفحه وب  معرفی رستوران های داخل هتل
  8. طراحی صفحه وب  معرفی مکان های دیدنی شهر
- از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی و گردشگری دسترسی داشته باشید

بنابراین با خواندن دقیق این مقاله که حاصل تجربه شرکت طراحی سایت مرصاد وب میباشد حتما دوست خواهید داشت که بخش پیش فاکتور آنلاین وب سایت ما را امتحان نمایید. ما در این بخش به شما کمک خواهیم نمود که قیمت دقیق و سرویس هایی که میخواهید در وب سایت داشته باشید را انتخاب نمایید. بنابراین هم اکنون میتوانید با کلیلک بر روی همین لینک مراحل مقدماتی را آغاز نمایید.
همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.