طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
 
طراحی سایت فروشگاهی : امروز همه کاربران آنلاین اگر قصد خرید کالا را داشته باشند از طریق وب سایت های فروشگاهی اقدام به خرید کالای خود خواهند نمود. در دنیا سایت های فروشگاهی فراوانی هستند که بسیار موفق بوده اند. برای مثال می توان سایت آمازون و ebay را معرفی نمود . شرکت طراحی سایت مرصاد وب با تجربه ای که در زمینه طراحی سایت ف بهینه سازی سایت ، نگهداری و امنیت سایت دارد دلیل اصلی داشتن یک سایت فروشگاهی را به صورت مختصر عرض می‌نماید
 - قیمت مناسب : در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی قیمت کالاهای عرضه شده بسیار پایین تر از بازار می باشد که این خود دلایلی دارد یکی از این موارد این است که بیشتر افراد کالای مورد نیاز خود را از طریق اینترنت خریداری می‌کنند صاحبان این سایت ها به این موضوع  واقف هستند . دلیل دیگر،  افراد در مدت زمان کمتری از چند فروشگاه آنلاین می توانند بازدید کنند، مناسب ترین قیمت را پیدا کنند که این مورد در وقت کاربران بسیار صرفه جویی خواهد کرد.
- تنوع در محصولات : بسیاری از فروشگاه‌ها و مغازه‌ها تنوعی که در محصولات خود دارند کمتر از فروشگاه ها و سایت های فروشگاهی آنلاین می باشد یکی از دلایل آن این است که در فروشگاه حقیقی کالا باید وجود داشته باشد و در معرض دید عموم باشد ولی در فروشگاه‌های آنلاین با اینکه ممکن است کالا در انبار شما موجود نباشد . شما می توانید بعد از درخواست کالا نسبت به تهیه آن اقدام نمایید و برای مشتری خود ارسال نمایید. پس در فروشگاه‌های آنلاین جای نگرانی وجود ندارد که آیا کالا در انبار شما موجود است یا نه. 
یکی از موارد بسیار مهم در طراحی سایت فروشگاهی طراحی درست منو ها و دسته بندی ها و قسمت جستجو می باشد تا کاربر به راحتی بتواند به کالای مورد نظر خود دسترسی داشته باشد و نسبت به خرید آن به صورت آنلاین اقدام نماید .
یکی دیگر از امکاناتی که سایت فروشگاهی باید از آن برخوردار باشد کنترل پنل حرفه ای سایت فروشگاهی می باشد تا مدیر سایت به راحتی بتوانند تا با استفاده از آن نسبت به فروش کالاها، تخفیف ها ، تراکنش ها و غیره، کنترل سایت در دست داشته باشد .
 

شرکت طراحی مرصاد وب در نظر دارد که موارد بسیار زیادی را در فروشگاه اینترنتی شما قرار دهد تا بتوانید با حداقل دانش تکنیکی و فنی بتوانید روزانه فروشگاه خود را مدیریت نمایید. برخی از این امکانات عبارتند از:

  1.   طراحی محصولات به صورت دسته بندی شده و گروهی
  2.   اضافه نمودن قابلیتهای جستجو با بهترین کیفیت و سریع ترین الگوریتم های جستجو
  3.   سئو وب سایت در موتورهای جستجو در جهت جذب مشتریان زیاد و بالا رفتن سود مالی وب سایت
  4.   طراحی ویرایش گروه بندیها در پنل مدیریت دارنده فروشگاه اینترنتی
  5.   طراحی بخش ثبت نام و فراموشی رمز عبور و ورود کاربران به پنل مدیریتی خود در جهت رویت فعالیت های خود در وب سایت
  6.   طراحی بخش پرسش و پاسخ برای مشتریان
  7.   طراحی کامل پنل مدیریتی صاحب فروشگاه اینترنتی برای مدیریت لحظه به لحظه فروشگاه
  8.   طراحی چند زبانه بودن وب سایت
  9.   افزودن پنل اس ام اس و درگاه بانکی در جهت سهولت پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شتاب
- از این لینک می توانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دسترسی داشته باشید

چنانچه تا کنون نسبت به طراحی سایت فروشگاهی خود اقدامی ننموده اید می توانید از بخش پیش فاکتور نسبت به طراحی سایت فروشگاهی اقدام نمایید و اگر در این زمینه سوالی دارید می توانید از بخش تماس با ما، شرکت طراحی سایت مرصاد وب با شرکت در ارتباط بوده و از مشاوره های کارشناسان ما نهایت استفاده را ببرید . همچنین می توانید از بخش پرسش و پاسخ به جواب سوال خود برسید. ما منتظر شما هستیم