طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت اختصاصی : خوب می‌دانید برای ساختن یک ساختمان ، که دوست داریم مطابق خواسته های ما باشند از ابتدا نقشه و امکانات داخلی ساختمان را مد نظر قرار داده تا در نهایت به نتیجه دلخواه خود برسیم. باید به عرض شما هم برسانیم طراحی سایت اختصاصی دقیقا به همین صورت است. در طراحی سایت اختصاصی تمام مواردی را که شما مد نظرتان هست لحاظ خواهد شد.در ابتدا تمامی خواسته های شما در مورد سایت مد نظرتان دریافت شده آنگاه توسط تیم طراحی و برنامه نویسی ارزیابی میگردد در طراحی سایت اختصاصی از ابتدا تا انتهای کار شما در جریان روند پیشرفت سایت خود خواهید بود و از شما در مورد چینش  سایت ، رنگ سایت ، نوع فونت استفاده شده ، محتوای سایت و  غیره کمک خواهیم گرفت.
در طراحی سایت اختصاصی شما عزیزان دو پارامتر را باید رعایت بفرمایید ، مورد اول زمان ، مورد دوم هزینه ،  طبیعی است در طراحی سایت اختصاصی زمانی که برای پروژه صرف می شود بسیار بیشتر از طراحی سایت های آماده می باشد لازم به ذکر است در مورد طراحی سایت آماده فقط از cms های آماده استفاده می شود قالب اختصاصی طراحی می گردد در طراحی سایت اختصاصی علاوه بر قالب که به صورت اختصاصی طراحی می‌شود سی ام اس هم به صورت اختصاصی طراحی می گردد.
در طراحی سایت اختصاصی ابتداً از صفحه اصلی شروع و به صفحات بعدی ختم می‌گردد ما در این طراحی در ابتدا توسط نرم افزار فتوشاپ سایت را به صورت فایل psd تحویل شما داده بعد از تایید شروع به طراحی می کنیم. امروزه بسیاری از افراد برای کسب و کار خود از طراحی سایت اختصاصی استفاده می نمایند چرا که قبلاً با طراحی سایت های وردپرسی ، جوملا ، دروپال و غیره نتوانستند به نتیجه دلخواه خود برسند. اما در طراحی وب سایت های اختصاصی تمام مواردی را که شما نیاز دارید لحاظ می گردد و صد درصد به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید این افراد دارای تجربه بیشتری ازدیگر عزیزان دارند،  زیرا قبلاً از سایت های آماده استفاده نموده اند و راحت تر تفاوت بین طراحی سایت اختصاصی را با طراحی سایت آماده درک می نمایند.
چند مزیت طراحی سایت اختصاصی را برای شما بازگو کنیم:
•    امکان طراحی و برنامه نویسی و پیاده سازی تمامی ایده ها و خواسته ها در قالب وب سایت به صورت آنلاین
•    امکان تغییر و گسترش بدون محدودیت سایت در آینده مطابق با نیازهای شما
•    امکان گسترش وب سایت توسط هر برنامه نویس
•    قابلیت بهینه سازی سایت یا همان سئو سایت برای داشتن رتبه عالی در گوگل

شایان ذکر است سایت های بزرگ دنیا چه در خارج و چه در داخل از سایت های اختصاصی استفاده می نمایند چرا که در این نوع سایت ها تمامی امکانات لحاظ می گردد و پیاده سازی تمام خواسته ها بدون محدودیت امکان پذیر است اگر طراح برنامه نویس این قابلیت را داشته باشد. ما در شرکت طراحی سایت مرصاد وب  ارسال به تمام تلاشمان بر این است تا در طراحی سایت اختصاصی تمام مواردی را که شما عزیزان مد نظرتان هست تمام و کمال در اختیار شما قرار گرفته شود .
هم اکنون می توانید با شماره های تماس در بالای وب سایت و یا صفحه پیش فاکتور اقدامات اولیه خود را انجام دهید و شرایط برگزاری مشاوره ای صادقانه را فراهم نمایید. منتظر شما هستیم ...