طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت انتشارات : متاسفانه در ایران فرهنگی کتابخوانی به آن صورت که باید جا افتاده باشد ، فرهنگ‌سازی نشده است ، البته افراد زیادی هم هستند که علاقه به کتاب خواندن دارند حال این کتاب می خواهد به صورت فیزیکی و یا مجازی باشد ( کتاب دیجیتال ) . خیلی از همین افراد علاقه مند به کتاب خواندن ، کتاب‌های خود را از طریق اینترنت جستجو کرده و پیدا می کنند. چنانچه یک سایت انتشارات به درستی طراحی و پیاده سازی گردد و قسمت‌های مختلف سایت به درستی دسته بندی شده باشد می توانند برای کسب و کار شما اثر بخش بوده و شما را از نظر درآمدی رونق دهد. 
در انتها سایت انتشارات شما می تواند بازدیدکنندگان را به مشتریان خود تبدیل کند و از آنها بخواهید به محل کار شما مراجعه نموده و با بستن قرارداد در مورد انتشارات کتاب های شان به آنها کمک نمایید و یا از کتاب های شما به صورت حضوری نیز دیدن نمایند. 
مطمئن باشید بازدیدکنندگان سایت انتشارات شما از شما نمونه کارها و سابقه مشتریان قبلی را خواهند پرسید تا با روند کاری شما آشنا شده. می توانید کارهای شاخص خود را یا اسامی و بیوگرافی نویسندگان مطرح که نزد شما کتاب خود را به چاپ رسانده اند با دسته‌بندی منظم در صفحه اول سایت قرار داده تا بازدیدکنندگان از نمونه کارها و همچنین سابقه مشتریان شما مطلع شده و راحت تر بتوانند نسبت به چاپ کتاب خود در انتشارات شما تصمیم بگیرد 
تدیهی است که اگر نمونه کارها و مشتریان شما بیشتر باشند محتوای شما افزایش پیدا کرده و افراد با فراغ بال بیشتر و مطمئن تر می توانند کار خود را به شما بسپارند و این باعث رونق در کسب و کار شما شده .
ما می‌توانیم در طراحی سایت انتشارات شما بخش خرید آنلاین را لحاظ نماییم تا کتاب های شما به صورت آنلاین خریداری شود و این برای کاربران بسیار جذاب بوده و دست به دست گشته و سایت شما نیز ورودی قابل توجهی خواهد گرفت. ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد طراحی سایت انتشارات را دارید درخواست اضافه کردن رویداد ها همایش های در آینده را نیز داشته باشید برای مثال شما در سال جاری در نمایشگاه بین المللی شرکت خواهید نمود به راحتی می توانید این موضوع را در سایت به اطلاع دیگران برسانید حتی با جزئیات بیشتر مانند تاریخ ، محل برگزاری نمایشگاه ، تا افراد بتوانند از طریق گوشی های همراه خود به راحتی به غرفه شما دسترسی داشته باشند.
معمولا در طراحی وب سایت انتشاراتی و موارد مربوط به آن میتوانیم چنین سرویس ها و خدماتی را به کاربران آنلاین ارائه نماییم که عبارتند از:
•    طراحی صفحه وب  فروش اینترنتی کتاب
•    طراحی صفحه وب  فروش اینترنتی کتابها به صورت PDF
•    طراحی صفحه وب  بخش اخبار و مقالات در مورد کتابها و تاریخ نشر آنها
•    طراحی صفحه وب  انتشار خلاصه ای از کتاب ها برای جذب مخاطبان بیشتر
•    طراحی صفحه وب  بخش اسامی کتابهای پرفروش و اخباری مختصر در رابطه با آنها
شایان ذکر است امکانات بیشتری هم می‌توان به آن اضافه نمود که هنگام عقد قرارداد بهار خواهد شد چنانچه می خواهید از قیمت سایت خود مطلع شوید در ابتدا از بخش پیش فاکتور سایت ، سایت انتشاراتی خود را به ثبت برسانید در این بخش هیچگونه پرداخت صورت نخواهد پذیرفت، بعد از ارسال اطلاعات همکاران ما برآورد هزینه خواهند نمود و به اطلاع شما خواهند رساند همچنین شما عزیزان می توانید از بخش اطلاعات تماس که در بالای وب سایت قرار گرفته با شرکت مرثاد وب در تماس بوده و از مشاوره رایگان بهره لازم را ببرید ، منتظر شما هستیم