طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت اختصاصی | طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت ارزان تهران – اقدسیه – بلوار ارتش – شمیران سنتر
شرکت

طراحی سایت

مرصاد وب

طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت حرفه ای
را با ما تجربه کنید
طراحی سایت بازرگانی : همه می‌دانیم که برای بازرگانان و تجار عزیز چیزی مهمتر از جذب مشتری در اولویت کارهای شان وجود ندارد و جذب مشتری بیشتر ، رونق بیشتر برای شان خواهد بود . طراحی سایت بازرگانی می تواند کمک خوبی باشد تا تاجران عزیز بتوانند محصولات و کالاهای خود را در معرض دید عموم و خریداران قرار دهند. تا کاربران بتوانند به صورت آنلاین سفارش کالای خود را بدهند.
 امروزه فروشگاه آنلاین از اهمیت بالایی برخوردار است و تقریبا فرهنگ خرید آنلاین در کشور عزیزمان جا افتاده و مطمئن باشید در چند سال آینده این امر ضروری خواهد شد پس تا دیر نشده شما عزیزان نسبت به طراحی سایت بازرگانی خود اقدامات لازم را به عمل آورید . در چند سال آینده از رقبای خود را نخورید .
در طراحی سایت بازرگانی می توانیم فروشگاه آنلاین را نیز لحاظ نماییم و همانطور که می‌دانید در خرید کالا به صورت کلان مشتریان به دنبال تخفیف هستند شما میتوانید این موارد را در سایت لحاظ نمایید تا مشتریان با لذت بیشتری از سایت بازرگانی شما خرید نمایند و خرید خاطره خوبی را برایشان به ارمغان آورد .
در طراحی سایت بازرگانی نیز می‌توان نمایندگان را معرفی نمود ، و این امر باعث شده تا مخاطبان زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد و به راحتی هرچه تمام تر دیگران شما را پیدا کنند . محصولات جدید ، قوانین جدید روی کالاها، اخبار و مقالات و خیلی موارد دیگر می توانند به شما کمک نمایند به زیبایی هر چه تمام تر طراحی سایت بازرگانی انجام پذیرد.
 با توجه به تجربه ای که شرکت طراحی سایت مرصاد وب در زمینه طراحی سایت بازرگانی دارد چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری باید عنوان نماییم که سایت های بازرگانی همان سایت های شرکتی تلقی می شوند بنابراین در جلسه حضوری و تلفنی نسبت به امکانات یک سایت بازرگانی با شما صحبت خواهد شد تا تفاوت یک وب سایت شرکتی های وب سایت بازرگانی نمایان شود
معمولا در یک وب سایت بازرگانی میتوان سرویس ها و بخش های زیر را به صورت آنلاین به مخاطبان ارائه نمود که عبارتند از:
•    طراحی صفحه وب  دسته بندی محصولات وارداتی و صادراتی
•    طراحی صفحه وب  معرفی محصولات و نحوه استفاده از محصول به همراه جرئیات کامل مانند تصاویر و کاتالوگ و بروشور و ...
•    طراحی صفحه وب  نمایش محصولات منتخب
•    طراحی صفحه وب  معرفی نمایندگان فروش
•    طراحی صفحه وب  درج و  مدیریت نظر کاربران درباره محصول
•    طراحی صفحه وب  برگزاری قرعه کشی آنلاین در مدت زمان های مشخص و اعلام نتیجه آن تنها به صورت آنلاین
•    از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت بازرگانی دسترسی داشته باشید

بنابراین چنانچه شما هم دوست دارید در فضای مجازی و اینترنت از دیگر رقبای خود عقب نمانید و از پتانسیل وجود کاربران آنلاین بسیار زیاد که امروزه حتی با موبایل و تبلت خود به دنبال یافتن کالای بازرگانی خود هستند, میتوانید از بخش صدور پیش فاکتور  به صورت رایگان تجربه ای لذت بخش و به یاد ماندنی از شروع مرحله طراحی وب سایت خود داشته باشید.
همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.